Euroopa kultuuripealinna trummiorkester Trumm-It kutsub trenni!

Aasta alguses tuule tiibadesse saanud Euroopa kultuuripealinna trummiorkester Trumm-It ei koosne vaid trummimängudest ja põnevatest rütmimustritest, vaid see on ka hea võimalus reisida, saada osa suurtest festivalidest ja kultuurisündmustest, õppida tundma erinevaid kultuure.

Trumm-It’i senised liikmed on jõudnud esineda juba näiteks Jazzkaarel, Maailmaküla festivalil, TREFFil, Rigas Svetki festivalil ja kergejõustiku Euroopa karikavõistlusel. Esinemisi tuleb aga aina juurde.

"Trumm-It’i puhul pole tähtis osaleja vanus, muusikaline taust või keeleoskus – tähtis on tahe mängida trumme ja kuuluda suurimasse trummiorkestrisse Eestis," kommenteeris Trumm-It trummiorkestrite mänedžer
Hando Jaksi.

Hetkel mängib Trumm-It’i orkestris üle 30 Kopli ja Lasnamäe Noortekeskuse ning Tallinna Laste Turvakeskuse noore. Õpetajaks on Rio de Janeirost pärit Francois Archanjo, kes on õppinud löökpille Escola Portátil de Musica’s ning Brasiilia löökpilliinstituudis löökpillivirtuooside Carlos Negreirose ja Robertinho Silva juures.

Trennid toimuvad:

Lasnamäe noortekeskuses (Kahu 4) esmaspäeval ja kolmapäeval kell 15.45

  • Kopli noortekeskus (Kopli 98) teisipäeval ja neljapäeval kell 17.30
  • Haabersti noortekeskuses
    (Õismäe tee 88A) esmaspäeval
    kell 18 ja reedel kell 15.45
  • Ka täiskasvanutel on sest sügisest võimalus Trumm-It’iga liituda! Trennid toimuvad Haabersti Noortekeskuses reedeti kell 18.00.

Trennides osalemine nõuab eelregistreerimist!

Kirjuta oma osalemissoovist juba täna aadressil hando.jaksi@tallinn2011.ee. Rohkem infot saab Trumm-It’i lehelt www.tallinn2011.ee/trummit ning
meie Facebooki fännilehelt.