"52 üllatust ja ideed" kutsub kaubanduskeskuste parklatesse keksumängule

Keksu projekt KEPO on Tallinna kaubanduskeskuste parklates ellu viidav spontaanne etteaste, millega pakutakse publikule vahvat äratundmisrõõmu ja pisukest mõtlemisainet läbi meie lapsepõlvemängude. Etendus kestab kümmekond minutit, olles ilma konkreetse alguse ja lõputa. See on mõeldud möödakäijatele spontaanseks etteasteks vabas õhus.

Projekti eestvedaja, ETV tütarlastekoori president Annely Leinberg tahab ettevõtmisega ärgitada inimesi end ümbritsevat enam märkama.

"2011 aastal Euroopa kultuuripealinnaks olemine on tallinlastele ülimalt suur au, kuid samas ka vastutusrikas ülesanne," rääkis Leinberg. "Minu projekt sündis soovist edendada inimeste märkamisvõimet, et juba kultuuripealinna aasta eel harjuksid inimesed vaatama ja tähele panema enese ümber toimuvat ka kõige tavatumates paikades – oleks ju kahju, kui miskit tuleval aastal nägemata jääks puhtalt me enese mitte märkamise tõttu," selgitas ta.

"KEPO" toimub teisipäeval, 17. augustil
kell 17 ja kell 18 Rocca al Mare kaubanduskeskuse peaukse ees; kolmapäeval, 18. augustil kell 17 ja kell 18 Kristiine kaubanduskeskuse taga parklas ning neljapäeval, 19. augustil kell 17 ja kell 18 Ülemiste keskuse ees parklas.