52 üllatust ja ideed kutsub sel nädalal rulluisutama

Tõnis Paalme, kes kasutab rulluiske nii liiklemisvahendina kui tippspordis, ütleb enda kohta, et rulluisutamine on teda palju muutnud ja ainult paremuse poole. Hetkel on tal käsil bakalaureuse töö rulluisutamise algõpetuse metoodikast.


Tõnis Paalme pakkus rulluisunädala idee välja, sest soovib rulluisutamisest saadavaid elamusi inimestega jagada, et ka teised tunneksid, kui hea tegelikult rulluisutamine on.

„Tahan rulluisukultuuri edendada ja pakkuda huvilistele paremaid rulluisutamise võimalusi. Suvel korraldan igal nädalal rulluisutamisega seonduvaid sündmusi, nüüd oli aeg käsile võtta huvitavam projekt. Sõber tuli idee peale teha Rulluisupäev, mulle tundus huvitavam Rulluisunädal, kus nüüd on sees ka üks Rulluisupäev,“ kommenteerib Tõnis Paalme.

 

Rulluisusentusiastile meeldib kõige enam rulluisutada kesklinna tänavatel, vanalinna munakiviteedel, kuid ka Pirital kodust mõni meeter eemal oleval rulluisurajal on fantastiline kiirrulluisu treeninguid teha. „Öösiti on see kõik siin veelgi huvitavam,“ lisab Tõnis Paalme ja loodab, et Tallinn kujuneb veelgi rohkem rulluisutaja sõbralikumaks.


Tõnis Paalme ootab rulluisuhuvilisi esmaspäeval, 26.07 kell 17:00 tasuta rulluisukoolitusele Lauluväljakul, mereväravate juures.
Teisipäeval, 27.07 kell 17:00 toimub Rulluisupäev Solarises - Solarise Aatriumis (0 korrus).
Oma lugusid esitab DARJA kolmapäeval, 28.07 kell 17:00 tasuta rulluisukoolitusel Rocca al Mare kooli parklas.
Neljapäeval, 29.07 kell 19:00 toimub rulluisuorienteerumine Vabaduse väljakul.
Reedel, 30.07 kell 19:00 olete oodatud tasuta pidurdamiskoolitusele Vabaduse väljakul.
Reedel, 30.07 kell 19:30 toimub ka iganädalane traditsiooniline Friday Night Skate – rulluisutamine Kakumäe randa ja tagasi.
Laupäeval, 31.07 kell 7:30 – Soome skeit – Hommikul laevaga Soome ja õhtul tagasi. Helsingis toimub terve päev skeit, külastame huvitavaid kohti ja teeme kõike muud toredat.
Registreeruda ei ole vaja, lihtsalt tulge kohale!

Tõnis Paalme
telefon: 55688188
e-mail: paalme@gmail.com