Meeldetuletus: Tallinna päev juba ülehomme

Juba kahe päeva pärast toimuval Tallinna päeval, 15. mail kujuneb üheks keskseks kultuuriprogrammi sündmuseks 2011. aasta kultuuripealinna programmi tutvustamine linnarahvale Vabaduse väljakul ning kus saab päeva kestel kogu perega lustida programmi kuuluvate sündmuste valikkava saatel.
Loe lähemalt...

Pärast Tallinna päeva tule mereäärt koristama!

Pühapäeval, 16. mail ootab kultuuripealinn Tallinn kõiki Kultuurikilomeetrit koristama. Tule ja jutusta ise üks tõeliselt kultuurne mereäärne lugu - sinu sõbrad juba tulevad!
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: Tallinn Treff Festival korraldab suure kunstide peo Laial tänaval

Eesti Nuku- ja Noorsooteater korraldab sel aastal 5.–8. juunini juba neljandat korda rahvusvahelise nukuteatrite ja noorte talentide kokkusaamise Tallinn Treff Festivalil.
Loe lähemalt...

Kutsume osalema kahes uudses linnamängus

UNICEF Sinine nädal otsib sel korral vastust küsimusele, kas noortel on linnas kohta. Sihtasutus Tallinn 2011 kultuuripealinna aasta ettevalmistaja ja läbiviijana usub, et meie linnas on palju kohti, mis on noorte poolt  veel avastamata ning mille juurde leiab iga noor aastal 2011 tee.
Loe lähemalt...

Liitu IMPROTEST fännilehega Facebookis ning võida pilet festivalile Improtest 2010

Kõikide Facebookis IMPROTEST fännilehega liitunute vahel loositakse 19. mail välja 5 päevapiletit improvisatsioonilise muusika festivalile Improtest 2010.
Loe lähemalt...

Lennusadama angaarides algas ehitustöö

Teisipäeval, 11. mail anti  pidulik lähe ehitustöödele, et rekonstrueerida Tallinna rannaala uhkeim arhitektuurimälestis - Lennusadama vesilennukite angaarid - meremuuseumi ekspositsioonihooneks.
Loe lähemalt...