Vanalaevad tulevad Tallinna Merepäevadele!

Pärnus toimunud Hansapäevadelt teele asunud Eesti tuntud vanalaevad jõuavad Tallinna Merepäevadeks koju tagasi! Lennusadam tervitab vanalaevu täna, s.o reedel kell 15.
Loe lähemalt...

Tule merepäevadele jalgsi, ratta või laevaga!

Tänasest pühapäevani Tallinna kolmes sadamas kestev Eesti suurim tasuta perepidu Tallinna Merepäevad toovad endaga kaasa kerged muudatused ühistranspordi liikluskorralduses. Mugavaim on merepäevi külastada ilma autota, sest nii saab kõige paremini osa tulevasest merepromenaadist.
Loe lähemalt...

Täna algavad Tallinna Merepäevad kutsuvad peresid veekarnevalile - suveilmad on ju imelised!

Et ilmajaam lubab soojade suveilmade jätkumist, tasub eelolev nädalavahetus veeta perega merel ja mere ääres. Lastega peredele pakuvad 16.–18. juulini kolmes Tallinna sadamas ja lahel toimuvad merepäevad esimest korda lustlikku veekarnevali.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: Plektrum Festival 2010 toob Tallinna legendaarse elektroonilise muusika pioneeri Karl Bartose

25. augustist 5. septembrini võib Tallinnas Plektrum Festivalil näha liikuvaid roboteid ning tutvuda robotitehnoloogia tohutu arenguga läbi loengute, filmide, näituste ja muusika. Plektrum kuulub nii tänavu kui ka järgmisel aastal Tallinn 2011 kultuuriprogrammi.
Loe lähemalt...

52 üllatust ja ideed: Mosaiigi töötuba linnaruumi kaunistamiseks

Sel nädalal ootavad Telliskivi kvartali kunstnikud kõiki koos pere ja sõpradega värvilisest klaasist mosaiikpilte looma, mis valmimise järel krohviga seinale kinnitatakse. Kultuuripealinna ootussarjas „52 üllatust ja ideed“ sündivad pildid jäävadki majaseina kaunistama.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 programmi kuuluvas sarjas "Kirikupühad Maarjamaal" on oodata imelist muusikaelamust

Corelli Music ja Corelli Metseenide Klubi kutsuvad nautima kaunist südasuve kontserti Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi kuuluvas sarjas "Kirikupühad Maarjamaal", mis seekord kannab endas Hispaania võrratute katedraalide hingust.
Loe lähemalt...