Kuu aja pärast algavad Tallinna Merepäevad saavad kolmanda kodusadama

16.-18. juulini toimub kõigile tallinlastele ja Tallinna külalistele mõeldud Eesti suurim tasuta perepidu Tallinna Merepäevad 2010. Peo kõrghetked on olümpiapurjekate regatt ja puksiirlaevade tantsushow. Tänavu saab programmi nautida juba kolmes sadamas – tule kas või oma laevaga!
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 näitas oma programmi kümnetele tuhandetele helsinglastele

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 esitles end maailmale pühapäeval, 13. juunil Helsingis. Päeva juhid Evelin Pang ja Mikko Fritze tutvustasid Senati väljakul nii helsinglastele kui ka Helsingit külastanud välisturistidele osakest tuleva kultuuripealinna aasta kirevast kavast.
Loe lähemalt...

52 üllatust ja ideed: mis on Lokaalraadio?

Kultuuripealinna ootussari "52 üllatust ja ideed" esitleb neljapäeva, 17. juuni õhtul Tallinnas Lokaalraadiot. Kunstnike Raul Kelleri ja Katrin Essensoni arendatav Lokaalraadio annab analoograadio vahendusel silent disco peo, mida saab nautida oma autoraadiost või kaasaskantava raadiovastuvõtja ja kõrvaklappide vahendusel.
Loe lähemalt...

Kultuuripealinnade Tallinna ja Turu suurprojekti "Ümbersõit" esimene rännak jõudis Eestisse

Tallinn ja Turu on 2011. aastal Euroopa kultuuripealinnad.  Kahe pealinna kultuuriprogrammi kuulub projekt "Ümbersõit", mille viivad läbi prantsuse kunstnikud Simon Brunel ja Nicolas Pannetier ja mis uurib Soome, Vene ja Eesti ajaloolisi kokkupuutepunkte. Selle nädala algul lõpetasid nad oma esimese, neli nädalat kestnud autorännaku Turust Tallinna.
Loe lähemalt...

Estonian Airi uued vormirõivad kujundab Tiina Talumees

Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 suurtoetaja Estonian Airi pardapersonali märtsis väljakuulutatud vormiriietuse konkursi võitjaks osutus disainer Tiina Talumees.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: Trumm-It tegi Maailmaküla 2010 avalöögi

Tallinn 2011 trummiorkester Trumm-It brasiillase Francois Archanjo juhtimisel tegi kolmapäeva, 16. juuni õhtul Maailmaküla 2010 alustuseks pooletunnise energiast ja koostegemisrõõmust pakatava etteaste, mis kogunenud publiku poolt tuliselt ja tänulikult vastu võeti.
Loe lähemalt...