« Tagasi algusesse

Barcelona EM-i peetud võistlus tõi priipääsmed Euroopa kultuuripealinna

Kergejõustikuliit püstitas võistluste toimumispaiga kõrval asuvasse sponsorkülla infotelgi, kus jagati Tallinna ja eesootava võistluse kohta infot. Kõik soovijad said osaleda kultuuripealinna sammulugeja mängus ning külastaja, kes tegi Barcelona EMi ajal enim samme, võitis Tallinna juunioride kergejõustiku EMi reisipaketi, mis sisaldab nii lennupileteid, majutust kui ka priipääsmeid võistlustele. Mängu võitjaks tuli 19-aastane hispaanlane Pol Bernat Aguilar (pildil), kes läbis 318 808 sammu.

"Võimalus tutvuda minu jaoks täiesti uue riigiga on ülipõnev. Mulle meeldib maailmas ringi reisida, aga kuna mul pole selleks väga palju võimalusi, siis olen võidu üle väga õnnelik. Et ma huvitun ka spordist, siis on Tallinna juunioride EM harukordne võimalus näha võistlemas sporditippude tulevikulootusi," kommenteeris Pol Bernat Aguilar.

Aguilar tunnistas, et ei teadnud Eestist varem suurt midagi – peale selle, et Tallinn on järgmise aasta Euroopa kultuuripealinn. "Seda ma tõesti teadsin, et Tallinnale kuulub kultuuripealinna tiitel. Tean ka seda, et Eesti asub Läänemere ääres ning et ta naabriteks on Läti ja Venemaa. Nii ole õnnelik, et saan tulla tutvuma riigiga, mis oli minu jaoks seni täiesti tundmatu!"


« Tagasi algusesse

Veel selles uudiskirjas...