Nädalalõpp toob Tallinna uudse kunstifestivali Stencibility

2.–4. aprillini korraldavad Eesti stencilkunstnikud kultuuripealinna ootussarja „52 üllatust ja ideed“ toel esimese stencil art festivali, et edendada trafaretikunsti Eestis ja tõmmata tähelepanu sotsiaalsele kunstile. Kultuuripealinna aasta alguseni jääb 40 nädalat.
Loe lähemalt...

Eestlased saavad osa Arvo Pärdi suurteose "Aadama itk" esmaettekandest Istanbulis

Euroopa tänavune kultuuripealinn Istanbul ja järgmise aasta kultuuripealinn Tallinn sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt saavad Eesti muusikasõbrad osa Arvo Pärdi heliteose "Aadama itk" esmaettekandest. Piletimüügiga tegeleb Eestis reisibüroo Estravel.
Loe lähemalt...

INTERREGi kultuuriturismi rahvusvaheline konkurss

Rahvusvahelises koostööprojektis "Developing Cultural Tourism as a joint Network in Capitals of Culture 2011" osalevad SA Tallinn 2011, SA Turu 2011, Tallinna linn ja Turku Touring kutsuvad konkursile!
Loe lähemalt...

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 esitleb: 4. Jaapani animatsiooni filmifestival

Tänavu esimest korda kultuuripealinna toel, ühtekokku juba neljandat korda toimuv Jaapani animatsiooni filmifestival JAFF toob 2. – 11. aprillini kinos Artis ning Tallinna ja Tartu Cinamoni kinodes publiku ette animemaailma värskeimad teosed ning heidab pilgu ajaloole. Kavasse mahub ka mitu temaatilist eriprogrammi ning hulk auhinnatud lühianimed.
Loe lähemalt...

Tallinn Music Week oli üliedukas!

Möödunud aastal SA Tallinn 2011 toel käima lükatud ning kõige ulatuslikumaks ja mõjukamaks Eesti muusika festivaliks kujunenud Tallinn Music Week vol. 2 tõi möödunud nädalavahetusel Tallinna klubidesse ja kontserdisaalidesse värskeima Eesti muusika.
Loe lähemalt...
SA Tallinn 2011 lubab, et ei kuritarvita Sinu isikuandmeid ega edasta neid kolmandatele osapooltele. Soovi korral võid uudiskirja saamisest igal hetkel loobuda.