52 üllatust ja ideed: Tallinna Raekoja platsile ilmusid toolid

17.– 23. maini tuuakse Tallinna Raekoja platsile eredavärvilised puutoolid, et pakkuda linlastele võimalust linna ühel peaväljakul tasuta jalga puhata. Kultuuripealinna alguseni jääb 33 nädalat.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: "Orpheus ja Eurydike" Birgitta festivalil

Tänavusel Birgitta festivalil augusti keskel näeb ilmavalgust maailma muusikateatri uus sõna, Glucki ooper-füüsiline teater "Orpheus ja Eurydike". Etendused on 12. ja 13. augustil.
Loe lähemalt...

Ruhr 2010 kutsub ajakirjanikke tasuta meedialaagrisse

Euroopa tänavune kultuuripealinn Ruhr 2010 kutsub noori ajakirjanikke üheks nädalaks Saksamaale meedialaagrisse. Osavõtt laagrist on tasuta.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: Sel nädalal on Tallinnas Improtest

19.-22. maini on Tallinnas võimalik nautida tipptasemel improvisatsioonilist muusikat. Lisaks Eesti kohalikele talentidele demonstreerivad oma improvisatsioonilisi oskuseid sellised maailmanimed nagu Phil Minton, Isabelle Duthoit ning Alex Dörner.
Loe lähemalt...

Artises ja Cinamonis algab jälle friigihooaeg

24. mail saab hoo sisse kolmas friigihooaeg, mis tähendab nende maailma tipprežissööride filmiloomingut kohalikul kinolinal, kes seni väga harva või üldse mitte Eesti kinoekraanidele on murdnud. Sel aastal linastuvad filmid esmaspäeva õhtuti kinos Artis ja nädal hiljem Tartu Cinamoni keskuses.
Loe lähemalt...
SA Tallinn 2011 lubab, et ei kuritarvita Sinu isikuandmeid ega edasta neid kolmandatele osapooltele. Soovi korral võid uudiskirja saamisest igal hetkel loobuda.