Kultuuripealinna aasta alguseni on jäänud täpselt 99 päeva

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 alguseni on jäänud täpselt 99 päeva. Kultuuripealinna avapidustused toimuvad 31. detsembri õhtul ja öösel üle Tallinna.
Loe lähemalt...

Noorteööl saab tasuta ujuda ja hüpata!

Alates sellest nädalast saavad noored end registreerida erinevatesse Tallinna ujulatesse nautimaks sel reedel toimuval Tallinna Noorteööl tasuta veemõnusid. Registreeimine batuudihüpetele Skyparki on samuti juba alanud.
Loe lähemalt...

„Old Spaces, Living Art“ ootab gümnaasiuminoori osalema

Tantsuteater Tee Kuubis kutsub Tallinna koolinoori vanuses 15-19 osa võtma etendusprojektist „OLD SPACES, LIVING ART“, mis ühendab teatri, tantsu, ajaloo ja linnakeskkonna.
Loe lähemalt...

Sünd Surm Seks

Just sellist pealkirja kannab Von Krahli Akadeemia 2010, mis seekord toimub koostöös Euroopa Kultuuripealinn Tallinn 2011 ning Eesti Akadeemilise Seksoloogia Seltsiga, kes on sel aastal korraldamas Põhjamaade Kliinilise Seksoloogia Seltsi (www.nacs.eu) 32. aastakonverentsi.
Loe lähemalt...

Teatrifestival "Kuldne Mask" algab järgmisel nädalal

Festival „Kuldne mask“ on kõige tähtsam ülevenemaaline teatrifestival, mis tutvustab etendusi, mis on esitatud riiklikule „Kuldse maski“ preemiale. Festival viiakse läbi Vene Föderatsiooni Kultuuriministeeriumi ja Moskva Linnavalitsuse toetusel. "Kuldne mask" on aastal 2011 osa Euroopa kultuuripealinna programmist Tallinnas.
Loe lähemalt...

Rahvusvaheline kurtide päev teeb helitu laine nähtavaks

Eesti Kurtide Liit tähistab sel laupäeval kultuuripealinna ootussarja „52 üllatust ja ideed“ raames rahvusvahelist kurtide päeva, mis algab tantsulise rongkäiguga Paksu Margareeta juurest ning kulmineerub viipekeelsete etteastetega Vabaduse väljakul. Kultuuripealinna aasta alguseni jääb 15 nädalat.
Loe lähemalt...