Rahvusvahelise näidendikonkursi Eesti võitja on Martin Algus

Esmaspäeval, 4. mail kuulutati samaaegselt Eestis, Soomes, Rootsis ja Venemaal välja ühise näidendivõistluse "New Baltic Drama 2011" neli võidutööd. Eesti peapreemia 25 000 krooni pälvis Martin Algus oma tööga "Kontakt", mis sai innustust mereäärsetest lugudest.
Loe lähemalt...

Tallinna päeval selgub 2011. aasta kultuuripealinna programm

Kultuuripealinn kutsub kõiki koos pere ja sõpradega 15. mail toimuvale Tallinna päevale, mis on tänavu pühendatud Euroopa kultuuripealinna aastale Tallinnas. Lisaks uuele programmivihikule saab Vabaduse väljakul lustida programmi kuuluvate sündmuste valikkava saatel.
Loe lähemalt...

Sel nädalal saad "52 üllatuse ja idee" raames veel neli korda joosta!

3.–9. maini veab ümber Eesti jooksnud Kristjan Puusild kevadõhtust jooksusarja "Jookse kuidas kellelegi", mis pole pelgalt sporditegemine, vaid pigem kultuurne eneseavastus. Seitse jooksu toimub iga ilmaga, võib ka vihmavarjude ja kummikutega. Kultuuripealinna alguseni jääb 35 nädalat.
Loe lähemalt...

2008. aasta Poola parim lavastus Eesti Nuku- ja Noorsooteatris!

Kultuuripealinna programmi kuuluva ja tänavu 5.-8. juunini toimuva Tallinn Treff Festivali eelmänguna etendub esmaspäeval, 10. mail kell 18 ja kell 20 nuku- ja noorsooteatri väikeses saalis Białystoki nukuteatri täiskasvanute nukulavastus "Lõunapoolus".
Loe lähemalt...

Tallinna kirjandusfestivali "HeadRead" avapidu on täna õhtul!

Täna saab Tallinna kirjandusfestival Harju tänava kirjandustelgis "HeadRead" väärika alguse. Festival kestab kogu nädalavahetuse ning lõppeb alles pühapäeva õhtul Asko Künnapi, Jürgen Rooste ja Karl-Martin Sinijärve uue haikuraamatu esitlusega.
Loe lähemalt...

Euroopa päeva puhul toimub laupäeval "Suur prõmm!"

Laupäeval, 8. mail kell 17 algab Vabaduse väljakul Eesti esimene elava luule ja muusika kontsert-show – see on Euroopa Liidu esinduste, Eesti Kirjanike Liidu ja Tallinn 2011 ellu kutsutud "Suur prõmm!"
Loe lähemalt...