Katusekino andis võimsa avalöögi, filmiõhtud jätkuvad!

Tallinn 2011 toel ilmavalgust näinud Katusekino on pisut enam kui kuu ajaga saanud suvise Tallinna lahutamatuks osaks. Huumorit, kinoklassikat ja kultusfilme jagub ka augustisse.
Loe lähemalt...

Rotermanni kvartalis avatakse Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 infopunkt

SA Tallinn 2011 juhatuse liige Jaanus Mutli ja Rotermanni kvartali operaator RC Kinnisvara OÜ juhatuse liige Triin Mägi allkirjastasid lepingu, mille kohaselt avatakse septembri alguses Rotermanni kvartalis kultuuripealinna infopunkt.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 ja Turu 2011 ellu kutsutud männikoorest laevuke seilab nädalavahetusel üle mere

Sel laupäeval seilab Lennusadamasse Soome kunstnik Antti Laitinen, kes kasutab Eestisse jõudmiseks hoopis erilist moodust – ta sõidab siia männikoortest meisterdatud parvel! Tegemist on kahe tulevase Euroopa kultuuripealinna Tallinna ja Turu ühisprojekti "Uurimisreis Läänemerel" ühe tööga.
Loe lähemalt...

Sari "52 üllatust ja ideed" kingib naeratuste eest portreefotosid

"Liikuv linnastuudio" on fotoprojekt, mida veavad Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide magistrandid Sigrid Viir ja Taaniel Raudsepp. Nii saab neljal päeval Tallinna neljast tühermaast omamoodi vabaõhu fotostuudio, kuhu kutsutakse kõiki huvilisi endast kunstilisi portreefotosid tegema.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 otsib Plektrumile vabatahtlikke

25. augustist 5. septembrini Tallinnas toimuv järjekordne Plektrum festival vajab taas vabatahtlike abi! Anna endast ja oma sõpradest kibekiirelt teada, aga enne tutvu ka pakutud ametitega. Plektrum festival on üks Euroopa kultuuripealinna aasta suursündmustest.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: Birgitta Festivalini on jäänud vaid nädal!

Birgitta Festivali ettevalmistused on täies hoos – sel nädalal sai Pirita klooster katuse ja nädala lõpuks pannakse üles ka Saksamaalt saabuvad lennumasinad. Juba on kohal ka festivali välisesinejad. Festival kestab 12.-21. augustini Pirita kloostris.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 esitleb: 11-s rahvusvaheline kaasaegse tantsu festival Augusti TantsuFestival 2010

Kanuti Gildi SAAL korraldab juba üheteistkümnendat korda rahvusvahelist nüüdistantsu festivali Augusti TantsuFestival. Festival on aastatega muutunud rahvusvaheliselt hinnatud sügise alguse tantsufestivaliks Põhjamaades ja kogu Euroopas, olles tuntuim kaasaegse tantsu festival Eestis. Sel ja järgmisel aastal kuulub festival Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi.
Loe lähemalt...

Eesti EXPO paviljonis loositi kolmas kultuuripealinna auhinnareisi võitja

EXPO Eesti paviljonis loositi juulikuus postitatud 26 653 hääletussedeli seast kolmas Tallinna-reisi võitja, kes saab 2011. aastal külastada Euroopa kultuuripealinna. Fortuunaks tuli kohale juuni võitja Ding Zheng Kuan. Auhinnareisile kavatseb ta kaasa võtta oma abikaasa.
Loe lähemalt...