Hea sõber!

SA Tallinn 2011-l on hea meel esitleda teile kultuuripealinna uudiskirja, mis toob Sinu kirjakasti värsked kultuuriuudised sihtasutuse Tallinn 2011 ja meie partnerite – kirjanike, muusikute, kunstnike, filmi- ja teatrirahva – tegemistest. Uudiskiri avaldab sõnumeid kultuuripealinna programmist ja ettevõtmistest nii 2010. kui ka 2011. aastal ning kingib oma lugejatele pääsmeid kultuuripealinnaga seotud sündmustele.

SA Tallinn 2011 lubab, et ei kuritarvita Sinu isikuandmeid ega edasta neid kolmandatele osapooltele. Soovi korral võid uudiskirja saamisest igal hetkel loobuda.

Eesti animatsioon Istanbuli filmifestivalil

Koostöös kultuuriministeeriumi ja sihtasutusega Tallinn 2011 teeb Euroopa kultuuripealinn 2010 Istanbul oma iga-aastase rahvusvahelise filmifestivaliga tänavu kummarduse Eestile, täpsemalt Eesti animatsioonile: 3.-18. aprillini Istanbulis toimuva festivali üks allprogramme kannab pealkirja "Animatsioonide maailm: Eesti".
Loe lähemalt...

Kultuuripealinna ootussari annab sel nädalal skulptuure süüa

22.-28. märtsini tutvustavad Eesti Kunstiakadeemia tudengid oma galeriis kuulsaid skulptuure, mis on uuesti sündinud küpsetistena. Ettevõtmine kuulub kultuuripealinna ootussarja „52 üllatust ja ideed“. Kultuuripealinna aasta alguseni jääb 41 nädalat.
Loe lähemalt...

Euroopa kultuuripealinn Tallinn esitleb: Tallinn Music Week

25.–27. märtsini toimub Eesti ja Baltikumi ainus ulatuslik muusikatööstuse seminar-konverents ning suurim Eesti muusika festival Tallinn Music Week. See on teist aastat SA Tallinn 2011 toel sündiv festival, mis näitab maailmale uut, julget ja innovatiivset Eestit, mis soovib mõelda väljaspool harjumuspäraseid kinnismõtteid, leida uusi väljundeid ja mudeleid kohaliku talendi ja muusikatööstuse edendamiseks ning Eesti muusika tutvustamiseks väljaspool riigipiire.
Loe lähemalt...

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kutsub postmargikonkursile

SA Tallinn 2011 ja AS Eesti Posti kuulutavad välja konkursi Euroopa kultuuripealinna aasta väärilise postmargi kujunduse leidmiseks. Võistluse esikohta premeeritakse 20 000 krooniga.
Loe lähemalt...

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kutsub ka galeriikonkursile

SA Tallinn 2011 uue konkursi "Laste ja noorte näitused Eksperimentaalgaleriis 2010-2011" eesmärk on leida Tallinna kui 2011. aasta Euroopa kultuuripealinna aasta esile toomiseks ja tähistamiseks väärilised lahendused näitustele, mis pannakse välja
SA Tallinn 2011 Eksperimentaalgaleriis Vabaduse väljakul ja veebikeskkonnas.
Loe lähemalt...