52 üllatust ja ideed kutsus sel nädalal rulluisutama

Rulluisunädalal 26.07–1.08 toimuvad koolitaja Tõnis Paalme käe all terve nädala jooksul rulluisukoolitused, -sõidud ja orienteerumine erinevates kohtumispaikades üle Tallinna. Kultuuripealinna aasta alguseni jääb veel 23 nädalat.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 saadab ansambli Regatt Kotka Merepäevadele

Ansambel Regatt esineb Kotka Merepäevadel laupäeval, 31. juulil. Kotka Merepäevad algavad täna ja kestavad 1. augustini. Tegu on Soome suurima mereteemalise festivaliga, mis toimub arhitektuuriliselt suurejoonelise Vellamo Merekeskuse ümber.
Loe lähemalt...

Esimene osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmist “Untold Stories. The Queer and the Political.”

Sel nädalal toimub esimese osana Tallinn 2011 programmist „Untold Stories. The Queer and the Political“ rahvusvaheline noorteseminar “Ida-Euroopa LGBTQI liikumise probleemid ja väljakutsed”. Avaseminar toimus 28. juulil, MTÜ Kollaboratoorium ootab aga huvilisi 31. juulil kell 9:30 paneeldiskussioonidele seksuaalvähemuste seaduslikust olukorrast Ida-Euroopas Eesti Kaasaegses Kunsti Muuseumis (Põhja pst 35, Tallinn).
Loe lähemalt...

Nuku- ja Noorsooteater esineb Euroopa kultuuripealinnas 2010 Essenis

Nuku- ja Noorsooteatri lavastus „Nukumängu ABC“ kutsuti esindama Eestit ja Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 Saksamaale Ruhri piirkonda, kus on käimas tänavuse Euroopa kultuuripealinna pidustused.
Loe lähemalt...

Tallinn 2011 toetab Marinepool Melges 24 purjetamise MMi

Maailmameistritiitlile võistlevad 1980 a. olümpiaregati toimumiskohas Tallinna lahel tipp-purjetajad üle kogu Euroopa. Lõuna-Aafrikast ja Jaapanistki. 4.-11. augustil sõidavad regatil 82 meeskonda 17 eri riigist.
Loe lähemalt...

Tallinna 24. Rahvusvaheline orelifestival

Reedel algab Tallinna 24. rahvusvaheline orelifestival, mis kestab 8. augustini. Sel aastal Tallinn 2011 küll orelifestivaliga otseselt seotud ei ole, kuid tuleva aasta Euroopa kultuuripealinna kavas on suurprojekt „Orel tornis“, millega tähistatakse Tallinna orelifestivali 25ndat juubelit. „Orel tornis“ projekti raames paigutatakse Niguliste kiriku torni orel, mida on võimalik mängida nii elavas esituses kui ka automatiseeritult.
Loe lähemalt...