Partnerid

Suurtoetajad


AS Estonian Air – Eesti rahvuslik lennufirma ja Tallinn 2011 ametlik lennupartner Estonian Air on Eesti rahvuslik lennufirma, kelle kodubaasiks on Tallinna lennujaam. Koostöös mitmete partner-lennufirmadega ühendab Estonian Air Eestit paljude linnadega üle maailma. Estonian Air on Tallinn 2011 ametlik lennupartner.

Lennupiletite broneerimine >

AS Tallink Grupp on Läänemere juhtivaid laevanduskontserne, mis opereerib Tallinki ja Silja Line kaubamärkide all seitsmel erineval laevaliinil ja 19 laevaga Eesti, Soome, Rootsi, Läti ja Saksamaa vahel. Ettevõte opereerib ka hotelliketti Tallink Hotels, kuhu kuulub neli hotelli Tallinnas ning üks hotell Riias.Toetajad


AS Kalev Chocolate Factory - Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte ja Tallinn 2011 magus partner. Kalevi šokolaadivabriku esimene eelkäija alustas tegevust 1806. aastal Tallinnas. Juba aastaid on olnud Kalevi kaubamärk Eesti tuntuim ja mainekaim. 2011. aastaks valmis ettevõttel 5 magusat meenet kultuuripealinna sümboolikaga.
Tallinn 2011 maiustused >

Saku Õlletehas. Carlsbergi kontserni kuuluv Saku Õlletehas on 190 aastase ajalooga Eesti vanim ja suurim õlletööstus. Saku Õlletehas seisab õllekultuuri edendamise eest ning turgutab Eesti kultuuri nautlejaid Euroopa kultuuripealinna sündmustel.

LEXTAL omab pikaajalist traditsiooni toetada kultuuri ja arendada rahvusvahelisi suhteid.
Loe lähemalt >

AS Budampex - vahuveinide turuliider Eestis. Firma visiitkaart on Törley vahuveinid Ungarist. Alates 2009 ettevõte kuulub Saksa Henkell International GmbH kontsernile.

Via Hansa – Tallinn2011 ametlik turismipartner
Via Hansa on juhtiv välisturistidele suunatud reisikorraldaja Eestis ja Baltikumis, pakume laia valikut innovatiivseid kultuuriturismi tooteid:

  • Põnevaid pakette üksikturistidele
  • Huvitavaid pakkumisi gruppidele
  • Eriprogramme

Media House OÜ - täisteenust pakkuv meediaagentuur ja Tallinn 2011 ametlik reklaamipartner. Viimase kolme aasta jooksul on Media House poolt läbiviidud enamus välisriikides toimunud Visit Estonia projekti kampaaniatest ja seda meediaplaneerimise kogemust rakendame ka 2011. aastal Tallinn 2011 Euroopa Kultuuripealinn projekti õnnestumiseks.
Media House Facebookis >Institutsioonid ja kultuuripartnerid


European Capital of Culture Kultuuriministeerium Tallinn ERR