Programm

Tallinn on Eesti pealinn ja aastal 2011 ka kogu Euroopa kultuuripealinn. See on Eesti ajaloo suurim kultuurisündmus. Aastal 2011 toimub Tallinnas iga päev midagi, sest kultuuripealinna aasta toob kokku nii Eesti kui ka maailma parimad tegijad.

Parima ülevaate kultuuripealinna aasta sündmusest saate SA Tallinn 2011 ja Eesti Instituudi loodud Kultuurikalendrist. Et kultuurikava täieneb pidevalt, siis tasub see veebileht mällu talletada.

Sündmuste alarubriigist leiate teavet ka teiste SA Tallinn 2011 algatatud tegevuste kohta. 2010. aastal aitab kultuuripealinna aastani jäänud nädalaid lugeda linlastele mõeldud ettevõtmine
"52 üllatust ja ideed", saate lähemalt tutvuda AfroReggae ja Trumm-It projekti, noore publiku programmiga ning kahe suurürituse Tallinna Merepäevade ja 2011. aastal ilmavalgust nägeva projektiga "60 sekundit üksildust aastal Null".

Külastage kindlasti ka kultuuripealinna projekti "Kino linnaruumis" esimese ettevõtmise Katusekino kodulehte ning võtke osa mereäärsete lugude kirjutamise võistlusest e-Stories. See Austriast ja Saksamaalt alguse saanud projekt ühendab vabakutselisi kirjutamishuvilisi kõikjal Euroopas.

Lisaks saab siin sirvida või arvutisse laadida 2010. aasta detsembris ilmunud Euroopa kultuuripealinna tervikprogrammitrükise "Mereäärsed lood" eestikeelse versiooni.