Uus nädal toob kultuuripealinna mälumängu

23. jaanuaril kell 12 toimub Tallinnas Oru hotelli konverentsisaalis Tallinnale ja kultuurile pühendatud mõttespordivõistlus „Kultuurikilb 2010.“

"Tänu kultuuripealinna ideevõistlusele tulime sõbra ja saatusekaaslase Timo Tarvega ideele korraldada 2011. aasta eel tagasivaade olulisematele kultuurisündmustele Tallinnas ning teha seda läbi mälumängu, mis on üks igati vahva ajaviide," rääkis sündmuse korraldaja Rein Pärn, kes on mälumänge korraldanud teismelise east saadik.

Esitamisele tuleb 60 küsimust sõnas, helis, pildis ja liikuvas pildis. Osa võtma on oodatud kolmeliikmelised võistkonnad üle kogu Eesti ning osalemine on kõigile tasuta. Parimatele võistkondadele on välja pandud meeleolukad auhinnad, kusjuures noored mälumängurid võistlevad eraldi arvestuses.

"Kuigi mälumänge on põnev ka telerist võis raadiost jälgida, on ise osalemine siiski kõige huvitavam," õhutas Pärn kõiki huvilisi üritusele kohale tulema. Mängu teeb põnevaks seegi, et seda juhib legendaarne saatejuht ja Riigikogu liige Enn Eesmaa.

Mälumänguhuvilisi oodatakse oma meeskondi registreerima e-posti aadressidel reinp4rn@hot.ee, timzik@hot.ee või mälumänguliidu kodulehel www.kilb.ee.

Lisainfot saab Kultuurikilva ajaveebist.